Elévům se v Lanškrounu nedařilo

Žáci 4.tříd

Nepovedený turnaj mají za sebou elévy Slovanu v Lanškrounu.  Klukům se momentálně nedaří, někteří hráli za mladší žáky a měli problém se přeorientovat na malý hokej.  Část hráčů nastupuje po nemoci a zbytek už nestačí  své spoluhráče adekvátně nahradit

MT – Lanškroun   4:7 (0:3, 3:2, 1:2)

Začátek utkání byli kluci aktivnější, nicméně první gól padl do naší branky, a přes veškerou snahu byla téměř celá třetina pod taktovkou soupeře. Klukům se navíc nedařilo střelecky a tak jsme první třetinu prohráli 0:3. Druhá třetina byla jednoznačně nejaktivnější a brankáři na obou stranách se rozhodně nenudili, soupeře jsme jednoznačně přestříleli, ale chybělo víc úspěšných zakončení. Třetí třetina naopak přinesla minimum střel na branku na obou stranách a zápas se spíš už jen dohrával .

Střely na branku:  26 + neúspěšný nájezd

Úspěšné zásahy brankářů: 13 + 1 zlikvidovaný nájezd

Góly: Honza, Teo, Lukáš, Vojta P.

MT – Česká Třebová   3:6 (0:2, 1:4, 2:0)

Začátek utkání byl jsem opět byli aktivnější, dostávali jsme se ke střelám častěji než soupeř, nicméně se nedařilo dostat puk do soupeřovy brány. Naopak, po chybách v obraně se soupeř ujal dvoubrankového vedení.  Začátek druhé třetiny patřil jednoznačně soupeři, kdy nám během čtyř minut nadělil čtyři góly. Potom se hra vyrovnala a dokonce podařilo i snížit. Třetí třetina byla opakem té první, soupeř nás přestřílel, ale z branek jsme se těšili my.

Střely na branku : 23 + neúspěšný nájezd

Úspěšné zásahy brankářů: 15 + 2 zlikvidované nájezdy

Góly: Honza, Vojta S.,  Mates

MT-Chrudim 3:14 (1:1, 1:6, 1:7)

Kluci začali zápas velmi pasivně a první gól dal soupeř, nicméně přestože nás soupeř na střely na bránu překonal, skóre na konci třetiny bylo vyrovnané. Druhá a třetí třetina byla jednoznačně v režii soupeře, který náš tým doslova rozložil.