Turnaj elévů v Chrudimi

Žáci 4.tříd

Zápas MT-Česká Třebová

aktualizováno o pátý turnaj

Soupeř měl hned od počátku navrch, první gól dostali už po 10s. Na ten se klukům podařilo celkem rychle zareagovat a ve druhé minutě srovnali, to ale bylo na delší dobu vše. Klukům se příliš nedařilo v obraně ani v útoku, I. třetina tak skončila 2:7. Ve druhé třetině tlak soupeře a naše trápení pokračovalo. Srovnat krok se podařilo až ve třetí třetině, která skončila vyrovnaným výsledkem.

Celkové skóre 6:14 (podle zápisu byl jeden gól vyškrtnut, protože třetiny byly 2:7, 1:5 a 3:3 tj. 6:15)

Góly: Vojta P. a Radim 2, Teo a Mates 1

Střely na bránu (nególové) 3+3+6

Úspěšné zásahy brankáře 6+7+8, 1 likvidovaný nájezd

Zápas MT-Chrudim

Kluci začali s velkým respektem a soupeř toho dokázal využít a během první třetiny nás jednoznačně přestřílel. První třetina skončila čtyřgólovým mankem. Ve druhé třetině naši hráči zvýšili tlak, to přineslo v závěru třetiny dokonce i vyrovnání. Třetí třetina přinesla velmi dramatický závěr, kdy se hra i skóre přelévalo ze strany na stranu. Jednogólový náskok soupeř neudržel díky faulu v posledních vteřinách zápasu a proměněnému nájezdu Vojty S. Celkově v zápasu hrály nájezdy významnou roli, kdy naši kluci proměnili 3 ze 4 nájezdů, naopak soupeři nevyužili ani jeden.

Celkové skóre 8:8 (1:5, 5:1 a 2:2)

Góly: Vojta P 2+1nájezd. Vojta S 1+2nájezdy, Teo a Jirka 1

Střely na bránu (nególové) 3+5+3

Úspěšné zásahy brankáře 9+ 6+6, 2 likvidované nájezdy

MT-Choceň

Kluci začali tlakem, po stránce střel na bránu byla třetina sice vyrovnaná, ale měli potíže se zakončením, na druhé straně byly i chyby v obraně, a tak první třetina rozhodně nebyla podle představ. Ve druhé třetině začali kluci stupňovat svůj tlak a dokonce otočili zápas ve svůj prospěch. Potom si ale soupeř vzal vedení zpět a na chvíli dokonce vedl o dvě branky. V poslední třetině kluci zabrali a přestože soupeř poslal na naši bránu víc střel, z vítězství se nakonec radovali naši.

Celkové skóre 8:7 (1:2, 4:4 a 3:1)

Góly: Vojta P., Radim, Lukáš B., Mates – všichni 2

Střely na bránu (nególové) 3+7+7

Úspěšné zásahy brankářů 6+ 5+11, 1 likvidovaný nájezd (Vítek)

O týden dříve sehráli elévové svůj poslední domácí turnaj hraný na malém hřišti a stejně jako v posledním měření sil si připsali jednu výhru a dvě porážky

Turnaj začali utkáním s Hlinskem a právě toto utkání naši mladí hráči zvládli vyhrát divokým výsledkem 10:8

Celkové skóre 10:8 (3:2, 3:3 a 4:3)

Góly: Vojta P 4x, Honza H. 2x, Vojta S. 1x, Lukáš B. 1x, Mates 1x, Ráďa 1x

Úspěšné zásahy Vítka 5 + 5 + 6

Druhé utkání jsme sehráli s Pardubicemi a vůbec nám nevyšlo. Kluci nezachytili začátek utkání a soupeř nám rychle odskočil ve skóre. To v průběhu utkání stále navyšoval a nakonec zápas skončil naší vysokou prohrou. A to nás od ještě většího přídělu zachránil Honza, který spoustu střel soupeře pochytal.

Celkové skóre 3:13 (1:6, 1:5 a 1:2)

Góly: Vojta P 2x, Lukáš M. 1x

Úspěšné zásahy Honzy 12 + 8 + 11

Poslední utkání jsme sehráli s Žamberkem. Dlouho jsme v utkání mohli pomýšlet na dobrý výsledek, po dvě třetiny jsme se soupeřem hráli vyrovnanou partii, ale v závěrečné části už jsme se nedokázali prosadit a soupeř své vítězství potvrdil několika góly.

Celkové skóre 3:9 (1:2, 2:3 a 0:4)

Góly: Vojta S. 1x, Lukáš B. 1x, Vítek Ž. 1x