Elévi na turnaji v Chocni

Žáci 4.tříd

V neděli 23.10 odehráli elévy Slovanu další svazový turnaj, tentokrát zamířili na stadion Chocně.


Turnaj nám připravil dva týmy, s kterými jsme se utkali před týdnem plus letos poprvé jsme se utkali s týmem Litomyšle.


V prvním zápase jsme se utkali s týmem Pardubic (tentokrát tým 2), a jak se později ukázalo, bylo to nejtěžší utkání tohoto turnaje. Zápas přinesl vyrovnanou bitvu, která přinesla spravedlivou remízu 6:6.

Za náš tým se v utkání prosadili Vojta P. 4x a Honza H. 2x.

Zásahy gólmana Honzy D. 6,7,6


V druhém utkání jsme změřili síly s hráči Litomyšle a po třiceti minutách se kluci radovali z deseti brankové výhry. Zápas mohl dopadnout ještě jednoznačněji, ale na některé dopadla únava ze sobotního zápasu, kdy čtyři hráči elévů nastoupili ke své premiéře za mladší žáky.

Za náš tým se v utkání prosadili Vojta P. 4x, Ráďa 2x, Lukáš B. 2x, Vojta S. 1x a Teo 1x.

Zásahy gólmana Vítka K. 7,6,5


Třetí zápas jsme sehráli s domácím týmem a utkání přineslo naši druhou vysokou výhru. V utkání se prosadilo šest z devíti hráčů a zbylým třem scházeli centimetry od vstřelené branky. V utkání se čtyřikrát prosadila posila od 2008 Adam Svozil, který protrhl střelecké trápení z předchozích dvou zápasů a připsal si stejně branek jako tým domácích. V utkání si vyzkoušeli naši gólmani letmé střídání tak aby se spravedlivě podělili o své minuty strávené na ledě.

Za náš tým se v utkání prosadili Adam 4x, Vojta P. 2x, Ráďa 2x, Vojta S. 2x, Teo 2x a Lukáš B. 1x.

Zásahy gólmana Honzy D. 3,0

Zásahy gólmana Vítka K. 1,2


Po třetím turnaji jsme tak vylepšili svoji bilanci a tentokrát jsme na turnaji neokusili chuť porážky. Kluci pokračují v nastaveném trendu, kdy se na turnaji prosadí alespoň jednou brankou většina hráčů a už jen Jáša Černý čeká na svou letošní první branku. Příležitost k tomu dostane za čtrnáct dní v neděli 6.11 kdy sehrajeme další turnaj tentokrát v domácím prostředí.


Sestava týmu: Honza Draessler, Víťa Kostík – Lukáš Beneš, Teo Bumbálek, Jáša Černý, Honza Haas, Domi Hodáň, Ráďa Kadidlo, Vojta Prokop, Vojta Smola, Adam Svozil

alt

 


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes180
mod_vvisit_counterVčera556
mod_vvisit_counterTento týden736
mod_vvisit_counterTento měsíc10730
mod_vvisit_counterCelkem986608
      
Generální sponzor         Ostatní sponzoři

    město Moravská TřebováKössoSTP Kavan  |  Vyko  |  OR-CZ  |  Hedva  |   Matocha-dopravaAbner   
    Fajman-uhlí  |  Haas-autodoprava |   Vhos  |  Toner  |  BON-CAR  |   Širůček-autodopr.AZ-Line | Monarc
   Matoušek CZ a.s  |  Moravec-pekárny  |  Ježek-sport | Peškar-sklenářstvíDGF a.s.
    Plast.okna ŘehůřekOliver  |   Budig-železářství  |  P&H servis  |  Cukrárna-Černý  Roltechnik | Proresale

     REHAU s.r.o