Elévi na turnaji v Uherském Ostrohu

Žáci 4.tříd

Ve středu 28.9 se zúčastnil tým elévů předsezónního turnaje v Uherském Ostrohu, kde sehrál tři zápasy s týmy, které doposavad nepotkal.Byly jimi domácí Uherský Ostroh, Hodonín a Břeclav. První zápas kluci sehráli proti Hodonínu a po 36 minutách utkání skončilo divokou remízou 11:11. Za náš tým se v utkání prosadili Ráďa 3x, Vojta S. 2x, Vojta P. 2x, Mates 2x, Teo 1x a Jirka 1x


Druhé utkání vyšlo klukům výborně a po vypršení třicáté šesté minuty se malý hráči Slovanu radovali z jednoznačného vítězství nad Břeclaví. Za náš tým se v utkání prosadili Ráďa 3x, Mates 2x, Vojta P. 2x, Teo 2x, Jirka 1x, Honza H. 1x, Domi 1x a Vítek Ž. 1x


Závěrečné utkání kluci sehráli proti pozdějšímu vítězi turnaje domácímu týmu Uherského Ostrohu a v zápase prohrály rozdílem třídy, jedinou branku našeho týmu vstřelil Ráďa.


Na turnaji jsme vinou horšího skóre obsadili třetí místo, ale předvedený výkon byl povzbuzením pro nadcházející sezonu. Kluci se snažili a v prvních dvou zápasech se jim i dařilo proti vyšším soupeřům prosadit. V posledním zápase kde nás někteří hráči o hlavu převyšovali už to nebylo ono, ale jako příprava na sezonu to byl dobrý turnaj. V brance nás po celou dobu turnaje s pravidelným střídáním jistili Honza Draessler a Víta Kostík, oba pochytali spoustu střel soupeřů a svými zákroky nám dopomohli k remíze a výhře v turnaji. Příští turnaj už bude svazový a to příští neděli kdy kluci jedou do Lanškrouna.


Sestava týmu: Honza Draessler, Víťa Kostík   - Lukáš Beneš, Teo Bumbálek, Jáša Černý, Honza Haas, Domi Hodáň, Ráďa Kadidlo, Mates Kašický, Vojta Prokop, Vojta Smola, Jirka Vícha, Vítek Žouželka

alt

 


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes349
mod_vvisit_counterVčera556
mod_vvisit_counterTento týden905
mod_vvisit_counterTento měsíc10899
mod_vvisit_counterCelkem986777
      
Generální sponzor         Ostatní sponzoři

    město Moravská TřebováKössoSTP Kavan  |  Vyko  |  OR-CZ  |  Hedva  |   Matocha-dopravaAbner   
    Fajman-uhlí  |  Haas-autodoprava |   Vhos  |  Toner  |  BON-CAR  |   Širůček-autodopr.AZ-Line | Monarc
   Matoušek CZ a.s  |  Moravec-pekárny  |  Ježek-sport | Peškar-sklenářstvíDGF a.s.
    Plast.okna ŘehůřekOliver  |   Budig-železářství  |  P&H servis  |  Cukrárna-Černý  Roltechnik | Proresale

     REHAU s.r.o