Je na čase napsat pár řádků, jak si poslední dobou vedou naši malí hokejoví bruslínci, ročník 2008.

Moravská Třebová 2

Poslední zápas loňského roku se uskutečnil 19.12.2015 v domovské Rehau aréně

V prvnímu zápase tohoto kola vyzvali domácí borci tým Hlinska.

V první třetině byly stav i síly obou týmů naprosto vyrovnané. V průběhu druhé třetiny se dostal hostující tým do těsného vedení,

které již bohužel nepustil. Naši kluci se sice snažili, co mohli, ale strhnout vítězství na svou stranu nedokázali, možná chyběla trocha štěstí, výkon však podali bojovný.

Utkání skočilo stavem 6 : 10.

(góly: Áďa - 4, Jirka - 1, Filda -1)

Ve druhém zápase tohoto kola si malí hokejisté spravili chuť i náladu. Utkání s týmem Pardubic se od počátku vyvíjelo ve prospěch moravskotřebovských borců.

V první třetině nepustili soupeře téměř ani ke střele na branku. Druhá třetina pak přinesla již vyrovnanější hokej, přesto měli naši borci více ze hry a dařilo se jim proměňovat řadu šancí. Gólman Dan je taktéž nenechal na holičkách a zápas skončila stavem 18 : 8 pro domácí tým.

(góly: Áďa - 5, Jirka - 4, Jára - 3, Radimek - 3, Filda - 2, Dáva - 1)

-------------------------------------------------------------------------

Dne 16.1.2016, první zápas roku, vyrazili malí bojovníci dobýt body na choceňském zimním stadionu.

V první zápase nastoupila Moravská Třebová 2 proti Hlinsku. A odveta za poslední porážku se povedla na výbornou.

Kluci srdnatě bojovali od první vteřiny. Zápas byl opět vyrovnaný, ale na konec se z výhry 10 : 7 radoval náš tým!

(góly: Áďa - 6, Jára - 2, Filda a Radimek po gólu)

Ve druhém zápase nastoupili naši malí borci proti domácímu týmu Chocně.

Na straně soupeře nastoupila sestava mladších hokejistů a hokejistek.

Hned od prvních minut utkání bylo jasné, že i tentokrát půjdou naši kluci za vítězstvím.

Dařilo se nejen v útoku, ale kluci se zvládali vracet do obrany, pokoušeli se o přihrávky a od první do poslední vteřiny makali.

Brankář Dan už už sahal po čistém kontu, ale nakonec utkání skočilo 28 : 2 ve prospěch moravskotřebovských hokejistů.

(góly: Áďa - 13, Jára - 4, Jirka - 6, Filda - 3, Radimek - 2)

V sobotu 30.1.2016 bylo dle rozpisu utkání plánované volno, ale změna je život, tak malé hokejisty čekaly dva zápasy v Litomyšli.

Sestava byla nekompletní, hlavně chyběla klukům opora v brance - Dan. Tak není divu, že se zase tolik nedařilo.

Oba zápasy, s domácí Litomyšlí i taktéž hostujícím týmem Pardubic, naši borci prohráli.

Každý den se prostě nedaří, další turnajové kolo na domácím ledě hned za týden jistě nabídne prostor pro nápravu a zlepšení nálady celého týmu!