Úspěšný prodloužený víkend mladších žáků

Mladší žáci

V pátek 28.10. 2016 se mladší žáci Slovanu načali svůj víkend plný hokeje kdy se utkali s Hlinskem.

HC SLOVAN M.T. – HC HLINSKO  12 : 3  (1:0, 5:2, 6:1)

Do zápasu kluci nastupovali s velkými otazníky, neb nevěděli co mohou od soupeře očekávat.

Dobře si ho pamatovali z loňské sezóny, kdy nás soupeř často těsně porazil.

Začátek zápasu byl velice vyrovnaný. Chvílemi to vypadalo, že kluci teprve ladí formu a poprvé tak  skórovali až v poslední minutě první třetiny.

Pak už se nenechali zastavit a zdolali soupeře 12:3.

Sestava: Odehnal Filip, Janda František

Netolický Ondřej, Maurer Lukáš, Strauss Roland, Peškar Marek, Burda Adam, Burda David, Vostal Viktor, Karal Vilém, Wölfel Matyáš, Šudoma Martin, Kadlec Vít, Křička Martin, Hradil Marek

Góly: Maurer (Křička), Maurer (Křička), Křička, Netolický (Karal), Maurer (Strauss), Karal (Burda David), Netolický (Wölfel), Křička (Maurer, Vostal), Maurer (Křička), Peškar, Šudoma (Křička), Maurer

V sobotu 29.10.2016 nastoupili mladší žáci 2005 doplněni elévy 2007 proti TJ Náměšť nad Oslavou

HC SLOVAN M. T. - TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU  11 : 0 (2:0, 6:0, 3:0)

Hráči 2005 odehráli další utkání v jejich samostatné soutěži. Kluci nastoupili proti hráčům z Náměště nad Oslavou a opět soupeřovi nedali šanci skórovat. Téměř celé utkání se odehrávalo ve třetině u soupeře. Na gólmana šlo hodně střel, ale málo kdy se je dařilo proměnit. Soupeř měl velice šikovného gólmana. Závěrečné skóre nebylo tedy tak vysoké jako s jinými soupeři z Vysočiny. Náš gólman měl osm zákroků a podařilo se mu udržet nulu.

Tým mladších žáků doplnili hráči ročníku 2007, z toho dva měli svoji premiéru ve hře na velké hřiště.

Sestava: Janda František

Netolický Ondřej, Peškar Ondřej, Peškar Marek, Strauss Roland, Kolář Tomáš, Šimek Marek, Zavoral Jakub, Burda Adam, Burda David, Prokop Vojtěch, Haas Jan, Marek Lukáš, Smola Vojtěch

Góly: Burda Adam, Peškra Ondřej (Burda David), Strauss, Peškar Marek (Burda David), Netolický, Burda David, Peškar Ondřej, Netolický, Peškar Ondřej, Netolický (Strauss), Burda David (Zavoral)

V neděli 30.10.2016 kluci sehráli další zápas s Rychnovem nad Kněžnou

HC SLOVAN M.T. - HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU 19 : 2 ( 6:1,9:1,4:0)

V neděli kluci již po třetí nastoupili proti Rychnovu nad Kněžnou.

V kabině před zápasem vládla dobrá nálada a kluci byli odhodlání pokračovat v sérii víkendových vítězství. Vtrhli na led s plnou vervou a již v první minutě skončil puk v soupeřově bráně. Následoval gól za gólem a soupeře kluci porazili vysoko 19 : 2.

Sestava: Odehnal Filip

Netolický Ondřej, Strauss Roland, Peškar Marek, Šimek Marek, Kolář Tomáš, Maurer Lukáš, Šudoma Martin, Křička Martin, Hradil Marek, Vostál Viktor, Wölfel Matyáš, Karal Vilém, Kadlec Vít, Hejátko Filip

Góly: Šudoma (Maurer), Peškar (Netolický), Karal, Šudoma (Maurer), Karal (Maurer), Netolický (Peškar), Maurer, Netolický, Netolický (Hejátko), Křička (Šudoma), Peškar (Netolický), Šudoma (Maurer), Netolický, Netolický, Křička (Hejátko), Šudoma (Maurer), Netolický (Karal), Netolický, Netolický (Maurer)

O týden dříve 22.10.2016 jsme měli termínovou kolizi a v jeden den současně hráli dvě družstva mladších žáků.

Kluci 2005 doplněni hráči 2007, z nichž dva měli svoji premiéru  v mladších žácích, vyrazili do Skutče. Zde bohužel prohráli.

HC SKUTEČ – HC SLOVAN M. T.   5:2  (1:0, 1:1, 3:1)

Netolický Ondřej, Strauss Roland, Peškar Marek, Šimek Marek, Zavoral Jakub, Kolář Tomáš, Kubín Jakub, Burda David, Burda Adam, Kadidlo Radim, Beneš Lukáš

Kluci 2006 doplněni hráči 2007, z toho oba dva rovněž hráli poprvé za mladší žáky sehráli utkání v Chocni.

Zde rovněž nestačili na síly soupeře a také prohráli.

HC CHOCEŇ – HC SLOVAN M. T.  6:4

Maurer Lukáš, Šudoma Martin, Souček Martin, Karal Vilém, Vostal Viktor, Křička Martin, Hradil Marek, Kadlec Vít, Hejátko Filip, Prokop Vojtěch, Haas Jan