Mladší žáci

Mladší žáci

Mladší žáci mají sezónu v plném proudu. V některých zápasech se daří, v jiných méně

a v samostatné soutěži 2005 chlapci zatím zcela dominují nad soupeřem.

V této soutěži kluci nastoupili v neděli 9.10. proti BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem.

Se soupeřem jsme se utkali na jejich domácím ledě. Nevěděli jsme, co od něj můžeme očekávat, ale po pár minutách zápasu bylo jasno. Kluci po prvních sedmi minutách vedli 5:0 a pro naše hráče to byl opět velice slabý soupeř. Porazili ho 0:25, k našim gólmanům se soupeř dostal pouze

dvakrát.

Je třeba zmínit, že soupeř hrál svoje historicky první mistrovské utkání a hraje teprve rok.