Soutěž mladších žáků začíná..

Mladší žáci

V neděli 18.9. jsme odstartovali soutěž prvním zápasem proti HC Dynamo Pardubice.

Kluci bojovali jak lvi, ale na soupeře to opět nestačilo. V počtu střel na gólmana jsme opět převyšovali nad soupeřem, ale nedařilo se střely proměňovat. Kluci bojovali do posledních chvil poslední gól padl v 56. minutě, na posledních 90 sekund jsme odvolali brankaře a hráli jsme v šesti, ale ani tak to nestačilo.

Výsledek 7:9, po třetinách 1. 2:4, 1:3, 4:2

Góly: Hradil as. Kadlec, Peškar Ondřej, Peškar Ondřej, Peškar Marek as. Netolický, Peškar Ondřej, Peškar Ondřej, Netolický Ondřej

Gólman: Odehnal Filip

Obrana: Strauss Roland,Souček Martin, Karal Vilém, Wölfel Matyáš

Útok: Peškar Ondřej, Netolický Ondřej, Peškar Marek, Zavoral Jakub, Šudoma Martin, Maurer Lukáš, Hejátko Filip, Hradil Marek, Kadlec Vít, Vostál Viktor

Dne 25.9.  nastoupili kluci proti HC Dukla Jihlava. Zápas vyhráli 28:0. Již v první minutě vstřelili dva góly a do konce páté minuty vedli 5:0, celou třetinu zakončili stavem 11:0. Druhou třetinu zvládli s gólovým stavem 8:0 a třetí 9:0. Nutno ale podotknout, že Jihlava přijela se skupinou hráčů E, kde někteří hráči hrají teprve rok. Na našeho gólmana se střílelo pouze 3x. Zápas to byl tedy pro naše kluky velice snadný a odpočinkový. Skórovali téměř všichni hráči.

Sestava:

Janda František

Obrana: Strauss Roland, Šimek Marek, Souček Martin, Karal Vilém

Útok: Peškar Ondřej, Peškar Marek, Netolický Ondřej, Kolář Tomáš, Kubín Jakub, Šudoma Martin, Maurer Lukáš, Burda Adam, Burda David