Výsledky: pátek 7. září a sobota 8. září

HC Slovan Moravská Třebová – HC Spartak Polička 1:5

HC Slovan Moravská Třebová – HC Spartak Choceň 3:1

Výsledky: neděle 9. Září

Regionální liga dorostu

HC Slovan Moravská Třebová – HC Spartak Polička 8:6  (1:1, 6:4, 1:1)

Dorostenci Slovanu zahájili sezónu na domácím ledě proti Poličce. V úvodu zápasu nás soupeř překvapil tvrdou a rychlou hrou. I přes to jsme se ujali vedení, které jsme udrželi až do 20. minuty, kdy jsme inkasovali v oslabení. Druhá třetina byla divoká a přinesla 10 branek. Zpočátku se pozitivně projevilo zjednodušení hry v naší obraně. Soupeř však stupňoval tempo a i díky tvrdé hře otočil průběh zápasu ze stavu 3:1 na 3:4. Zde musíme ocenit odhodlání našich hráčů, kteří i přes nepříznivý vývoj nesklonili hlavy a ještě do konce třetiny dokázali otočit skóre na průběžných 7:5. Poslední třetina byla pro náš tým velmi těžká, jelikož jsme přišli o jednoho z hráčů, navíc jsme příliš často faulovali a většinu času hráli v oslabení. Ani to však naše borce nezastavilo a utkání dovedli do vítězného konce. Rádi bychom všem hráčům poděkovali za předvedený výkon, zejména těm ze starších žáků, kteří nám přišli na pomoc.

Branky a nahrávky: 15. Lukáš Maurer (David Hekele), 21. Tomáš Faltejsek (Tomáš Mlčoch), 22. Michal Marek (Martin Schön), 30. Tomáš Faltejsek (Martin Schön, Michal Marek), 31. Lukáš Maurer, 39. Tomáš Faltejsek (David Hekele), 40. David Hekele, 55. Lukáš Maurer (Matěj Myslikovjan)

Průběh utkání:  1:0, 1:1, 3:1, 3:4, 5:4, 5:5, 7:5, 7:6, 8:6

Sestava: Ondřej Smékal – Tomáš Mlčoch, Matěj Myslikovjan – Martin Schön, Marek Netolický, Milan Keprt, Michal Marek, Tomáš Faltejsek, Jan Kolísek, Jan Žouželka, Jan Janda, David Hekele, Lukáš Maurer, Marek Šimek