Shrnutí výsledků mládeže - druhý březnový týden

Výsledky: čtvrtek 8. března

Minihokej ročník 2009

HC Slovan Moravská Třebová – HC Litomyšl 14:5

Ve čtvrtek byl na programu odložený zápas ročníku 2009 proti Litomyšli. Hráči Slovanu byli od prvních minut lepší a soupeře přehrávali. Po výborném výkonu všech hráčů jsme mohli slavit zasloužené vítězství 14:5.


Výsledky: sobota 10. března

Liga Starších Žáků

HC Slovan Moravská Třebová – TJ Lanškroun 2:2 (2:0, 0:1, 0:1)

Úvodní třetina zápasu se našim hráčům vydařila. Soupeři jsme odskočili o dvě branky a dařilo se nám kontrolovat hru. V polovině zápasu se však vývoj otočil a soupeř začal mít postupně navrch. Zlepšený výkon Lanškrouna bohužel vygradoval ve třetí třetině, kdy se jim podařilo srovnat na výsledných 2:2.

Branky a nahrávky: 3. Josef Haas, 17. Marek Šimek (Ondřej Peškar)

Průběh utkání:  2:0, 2:1, 2:2

Sestava: Alexandr Marossy - Vojtěch Šedý, Marek Šimek, Roland Strauss, Jakub Zavoral, Tomáš Kolář – Josef Haas, Milan Keprt, Jan Janda, Ondřej Peškar, Martin Schön

Liga mladších žáků 2006

HC Slovan Moravská Třebová – TJ Lanškroun 11:1 (3:0, 5:0, 3:1)

Hráči Slovanu byli aktivnější v pohybu a soupeře předčili hlavně rychlejším bruslením. Od začátku zápasu jsme určovali tempo hry. Nejlepší pasáží celého utkání byla druhá třetina, ve které jsme nastříleli hned 5 branek. I přes množství dalších nevyužitých šancí jsme vyhráli jednoznačně 11:1.

Branky a nahrávky: 6. David Burda, 18. David Burda, 19. Vojtěch Prokop (Jaromír Parolek), 27. Martin Pešta (Martin Souček), 27. Vilém Karal, 32. Martin Souček, 33. David Burda (Matyáš Wölfel), 37. Vojtěch Prokop, 48. Adam Svozil (Jaromír Parolek), 52. David Burda (Martin Pešta), 60. Vilém Karal (Jan Haas)

Průběh utkání:  8:0, 8:1, 11:1

Sestava: Filip Odehnal – Vojtěch Prokop, Viktor Vostal, Martin Souček, Matyáš Wölfel, Vilém Karal – Martin Křička, Martin Pešta, David Burda, Filip Hejátko, Marek Hradil, Jaromír Parolek, Jiří Parolek, Adam Svozil, Jan Haas

Minihokej ročník 2009

HC Slovan Moravská Třebová – TJ Lanškroun 15:10

V sobotu jsme v prvním zápase přivítali tým z Lanškrouna. První třetinu jsme soupeře přehrávali a vedli 7:2. Ve druhé části jsme ovšem polevili v nasazení, čehož soupeř využil ke snížení na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině jsme naši hru výrazně zlepšili a zaslouženě tak vyhráli v poměru 15:10.

Branky a nahrávky: Holub (4), Muselík (3), Sekáč (3), Chmel (2), Kakiš, Chlup, Růžička

Sestava: Zuzana Červinková, Jan Troják, Jakub Muselík, David Kakiš, Adam Holub, Radim Sekáč, Matěj Chmel, Štěpán Chlup, Kamil Voráč, Tomáš Růžička, Niko Juhás, Lukáš Palla

HC Slovan Moravská Třebová – SK Žamberk 11:8

Druhý zápas jsme sehráli proti Žamberku, který nás v úvodu zápasu zaskočil a na konci 1. třetiny zaslouženě vedl 5:2. Od druhé třetiny jsme zlepšili pohyb a soupeře nepouštěli do velkého množství gólových šancí, jako tomu bylo během začátku utkání. Postupně se nám díky tomu dařilo soupeřův náskok snižovat. Zlom v průběhu zápasu nastal ve třetí třetině, kterou jsme jednoznačně ovládli a pěti brankami vylepšili celkové skóre na 11:8.

Branky a nahrávky: Holub (4), Chmel (2), Sekáč (2), Voráč (2), Muselík

Sestava: Zuzana Červinková, Jan Troják, Jakub Muselík, David Kakiš, Adam Holub, Radim Sekáč, Matěj Chmel, Štěpán Chlup, Kamil Voráč, Tomáš Růžička, Niko Juhás, Lukáš Palla

Minihokej ročník 2010

HC Slovan Moravská Třebová „A“ – TJ Lanškroun 26:3 (6:2, 11:0, 9:1)

Úvodem je třeba poznamenat, že z důvodu vysoké nemocnosti byl tým HC Slovan Moravská Třebová (ročník 2010) nucen odhlásit účast jeden ze svých týmů na turnaji v Pardubicích. V Moravské Třebové pak nastoupila sestava kombinovaná ze zbylých zdravých hráčů obou třebovských týmů z ročníku 2010. V obou utkáních udával náš tým tempo a zvítězil jednoznačnými výsledky. Velký počet vstřelených branek s sebou přinesl celou řadu opravdu hezkých kombinací i gólových zakončení. Naši hráči tak udělali hezkou tečku za oficiálním koncem sezóny a současně si zpříjemnili začátek jarních prázdnin.

Branky a nahrávky: Jaroslav Zecha (10), Mikuláš Moravec (9), Jakub Šebela (4), Jan Dirbák (2), Vít Schön

Sestava: Richard Marossy – Jakub Šebela, Jaroslav Zecha, André Juhás, Vít Schön, Mikuláš Moravec, Daniel Hodáň Jan Dirbák


HC Slovan Moravská Třebová „A“ – SK Žamberk 35:4 (14:1, 10:2, 11:1)

Branky a nahrávky: Jaroslav Zecha (10), Jakub Šebela (9), Mikuláš Moravec (8), Jan Dirbák (7), Daniel Hodáň

Sestava: Richard Marossy – Jakub Šebela, Jaroslav Zecha, André Juhás, Vít Schön, Mikuláš Moravec, Daniel Hodáň Jan Dirbák


Výsledky: neděle 11. března

Regionální Liga Mladšího Dorostu

HC Slovan Moravská Třebová – Stadion Nový Bydžov 12:0 (3:0, 4:0, 5:0)

Zápas mladšího dorostu se odehrával v pomalejším tempu. Hráči Slovanu herně dominovali již od samého začátku zápasu a díky třem gólům v první třetině si zajistili dostatečný náskok. Během druhé třetiny bylo k vidění mnoho krásných individuálních akcí, po kterých jsme přidali další 4 branky. V posledním dějství se již soupeř nezmohl k odporu a naši hráči dalšími 5 brankami upravili skóre na 12:0. Povedený výkon byl zároveň posledním vystoupením v letošní sezóně, ve které jsme obsadili celkové druhé místo v tabulce. Chceme tímto hráčům poděkovat za dobře odvedenou práci a těšíme se na další sezónu!

Branky a nahrávky: 7. David Hekele, 10. Jakub Němec (Petr Schön), 10. Erik Pospíšil (Jakub Němec), 28. Zbyněk Laštůvka (Lukáš Ošlejšek), 31. Erik Pospíšil (Lukáš Ošlejšek), 34. Erik Pospíšil, 38. Lukáš Ošlejšek (Jakub Neměc), 46. Zbyněk Laštůvka (Erik Pospíšil), 54. Petr Schön (Jakub Němec), 56. Tomáš Faltejsek, 59. Lukáš Ošlejšek (Jakub Němec), 60. Robin Hekele (David Hekele)

Vyloučení v minutách: 0:18

Využití: 0:0

V oslabení: 0:0

Diváci: 53

Průběh utkání:  12:0

Sestava: Ondřej Smékal, Michal Randis – Zbyněk Laštůvka, Tomáš Mlčoch, Marek Netolický, Adam Sekáč, Samuel Veslý, Jakub Němec – Erik Pospíšil, Petr Schön, Tomáš Faltejsek, Matěj Burda, Matěj Myslikovjan, Jan Kolísek, Jan Žouželka, Robin Hekele, David Hekele, Lukáš Ošlejšek
 


      
Generální sponzor         Ostatní sponzoři

    město Moravská TřebováKössoSTP Kavan  |  Vyko  |  OR-CZ  |  Hedva  |   Matocha-dopravaAbner   
    Fajman-uhlí  |  Haas-autodoprava |   Vhos  |  Toner  |  BON-CAR  |   Širůček-autodopr.AZ-Line | Monarc
   Matoušek CZ a.s  |  Moravec-pekárny  |  Ježek-sport | Peškar-sklenářstvíDGF a.s.
    Plast.okna ŘehůřekOliver  |   Budig-železářství  |  P&H servis  |  Cukrárna-Černý  Roltechnik | Proresale

     REHAU s.r.o