Kolařík nasměřoval Slovan k druhé výhře

A mužstvo

HC CHOTĚBOŘ - HC SLOVAN M.T.

1 : 5 (0:2, 1:2, 0:1)

 

Druhé čtvrtfinálové utkání přineslo opět radost pro třebovské barvy. Tentokrát místo nastřelených tyček se našich hráčům dařilo své šance proměnit a díky tomu se zrodila vcelku jednoznačná výhra.


První třetinu popisuji jen z rozhovoru s hráči, protože počasí nepřálo rychlé cestě a na utkání jsme se dostavili až o první přestávce a dva góly Kolaříka jsme oslavili jako většina fanoušků při sledován onlinů. První gól padl při přesilové hře našich hráčů po skrumáži před bránou Peška, kdy Kovařík zakončoval. Druhým gólem přispěl opět Kolařík po při přihrávce z pravého kruhu od Langra. Kolařík před brankou zachoval klidnou hlavu a po blafáku Peškovi zakončil do odkryté branky. První třetinu jsme vyhráli 2:0 za výrazné převahy našeho týmu, kdy podle přítomných fanoušků jsme mohli minimálně dva góly přidat.

Úvod druhé třetiny se odehrával pod naší taktovkou a z našeho tlaku jsme vytěžili gól, kdy druhá lajna kompletně rozebrala soupeře takovým způsobem, že Faltus zakončoval do prázdné branky ( předcházely dvě krásně přihrávky spoluhráčů Langr a Kobza). O 4 minuty později dochází k pěstnímu souboji, ve kterém Kovařík spočítal svou pěstí všechny zuby Žemličky, další výhra pro hosty. PS: pro oba hráče tímto utkání skončilo. V následujících minutách se hrálo hlavně před brankou domácích. Naši hráči své šance nevyužili a tak udeřili domácí, kdy z ojedinělého breaku se prosadili střelou a tečí Kraučuk před naším gólmanem. Naše odpověď přišla o minutu později při naší přesilové hře, kdy se trefil střelou pod víko od modré Pokorný. Po druhé třetině jsme navýšili vedení o jednu branku na 1:4.

Třetí třetina měla přinést rozuzlení dnešního snažení. Prvních 10 minut bylo pod naší kontrolou, kdy jsme spálili minimálně 3 šance, které po gólu vyloženě volali. Dalších 5 minut přineslo vzepětí domácích, kteří se pokusili s výsledkem ještě něco udělat.  Narazili však na dobře bránící obranu, kterou jistil dobře chytající Péťa Galuška. Velká pochvala Petrovi za zákrok, kdy střelu směřující do jeho brány dokázal zlikvidovat koncem své hole. O poslední naděje o případný zvrat připravil domácí tým v čase 57:17 Honza Kobza, který z dorážky po střele Faltuse stanovil konečné skóre 1:5.

 

(autorem textu Dan)

 

 

 

Slova trenéra pana Čikla po utkání:

My jsme celý zápas byly lepším týmem a zaslouženým způsobem jsme ten zápas vyhráli. Kluci podali maximální výkon. Plnili jsme vše, co jsme měli a navíc jsme měli spoustu brankových šancí. Chotěboř se do žádného velkého tlaku nedostala. Dvakrát za celé utkání jsme měli závan ve třetině, ale to je běžné. Spokojenost s druhým bodem. My si teď akorát  musíme dát pozor na to, abychom neudělali nějakou chybu, abychom se neuspokojili a doma jsme to dorazili, protože si všichni dobře vzpomínáme na Světlou, jak jsme měli rozehrané utkání a to doufám, že už se nikdy nebude opakovat.

 

Branky: 35:23 Kraučuk (Nguyen) – 11:57 Kolařík (Langr), 18:55 Kolařík (Langr), 24:21 Faltus (Langr, Kobza), 37:25 Pokorný (Pavlovský), 57:17 Kobza (Faltus)

 

Rozhodčí: Prchal – Kis, Kolář

Vyloučení: 3 + (5 + OK Žemlička) – 2 (5 +OK Kovařík)

Využití: 0:0   V oslabení: 0:2    Diváků: 168

 

Sestava CHOTĚBOŘ: Pešek, Mendl, Musílek, Krejčí, Vácha, Klofáč, Hospodka, Eis, Hlídek, Vlček, Nguyen, DvořáK, Kraučuk, Křesťan, Svoboda, Mašek, Ludvík, Havel, Žemlička

 

Sestava SLOVAN: Galuška, Pokorný, Rajnoha, Kolařík, Bednařík, Kovařík, Pěcha, Schneider, Hradil, Řehulka, Faltus, Kobza, Langr, Janošek, Čikl, Pavlovský

 

 

 alt

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes285
mod_vvisit_counterVčera478
mod_vvisit_counterTento týden285
mod_vvisit_counterTento měsíc7797
mod_vvisit_counterCelkem973568
      
Generální sponzor         Ostatní sponzoři

    město Moravská TřebováKössoSTP Kavan  |  Vyko  |  OR-CZ  |  Hedva  |   Matocha-dopravaAbner   
    Fajman-uhlí  |  Haas-autodoprava |   Vhos  |  Toner  |  BON-CAR  |   Širůček-autodopr.AZ-Line | Monarc
   Matoušek CZ a.s  |  Moravec-pekárny  |  Ježek-sport | Peškar-sklenářstvíDGF a.s.
    Plast.okna ŘehůřekOliver  |   Budig-železářství  |  P&H servis  |  Cukrárna-Černý  Roltechnik | Proresale

     REHAU s.r.o