Z České trochu nešťastně

A mužstvo

HC KOHOUTI Č.T. - HC SLOVAN M.T.

10 : 2 (3:0, 5:0, 2:2)

I přes nepříjemné počasí dorazili jak hokejisté, tak diváci na venkovní utkání do České. Bohužel je nečekalo nic pěkného, čemuž napovídá výsledek.

V první třetině padli hned tři góly ze strany domácích. Již ve 4. minutě otevírá stav Jindřich střelou k tyčce. I v 11. minutě jsou šťastnější domácí. Prachař nahrává z kruhu před bránu volnému Jindřichovi, který zakončuje. O dvě minuty později jdeme do oslabení, které je ihned potrestáno. Škvor střílí na bránu. Vlach puk vystřeluje, ale bohužel Pražák doráží a domácí tak vedou 3:0. Do konce třetiny si zahrajeme ještě dlouhé oslabení 5 na 3, které naštěstí končí bez potrestání.

Druhá třetina začala opět nešťastně a v témže duchu i pokračovala. Domácí si připsali dalších 5 gólů. Při stavu 5:0 dochází ke střídání hostujících gólmanů. Honzu Vlacha střídá Petr Galuška.  Ve 32. minutě využívají přesilovky 5 na 4. Ve 33. minutě při rozehrávce Aulehla zvedá příliš vysoko hokejku a fauluje tak domácího hráče. Odnáší si trest 2+2. Ihned na to jde na trestnou i Schneider a domácí hrají opět přesilovku 5 na 3, kterou samozřejmě proměňují. Stav po 2. třetině 8:0.

I v první minutě třetí třetiny domácí zvyšují stav. Slovan se snaží prosadit, ale daří se pouze dvakrát a to ve 49. minutě, kdy zakončuje Faltus a v poslední minutě, kdy trenér mění gólmany a Sajdl střelu nechytá. Konečný stav 10:2 mluví za vše.. (Všechny góly nemělo cenu vypisovat).

Slova trenéra pana Čikla po utkání:

My jsme dnes propadli ve všech herních činnostech. Vůbec si to nedovedu vysvětlit, protože jsme předtím hráli spoustu kvalitních zápasů, ale dnes nemám jak hodnotit. Od brankařů, přes obránce až po útočníky nebyl jeden hráč, který by tu hru mohl vyzvednout. Všichni hráli hrozně. Musíme na tento zápas zapomenout, přenést se přes to a soustředit se na další zápasy, protože nic jiného nám nezbývá. Já se chci omluvit divákům, kteří sem vážili cestu. Musíme začít zase od nuly a bojovat, protože tohle byl herně nejhorší zápas za ty tři roky, co tu jsem.

Branky: 3:41 Jindřich (Prachař, Fúzik), 10:55 Jindřich (Prachař, Fúzik), 12:32 Pražák (Škvor, Hemský), 20:55 Prachař ( Fúzik, Šejba), 23:20 Fúzik (Jindřich, Prachař), 30:42 Vlček, Hemský, Moučka Jar.), 32:20 Moučka Jar. ( Škvor, Pražák), 35:41 Prachař, 40:44 Jindřich (Fúzik), 48:38 Fúzik (Prachař, Jindřich) -  48:57 Faltus (Langr, Prokop), 59:08 Aulehla (Pokorný)

Rozhodčí: Čížek – Pecina, Kolář

Vyloučení: 5:7

Využití: 3:0   V oslabení: 0:0    Diváků: 489

Sestava KOHOUTI: Novotný, Sajdl, Moučka, Pražák, Škvor, Cik, Jindřich, Křečan, Hemský, Pejcha, Vlček, Prachař, Moučka Jar., Fúzik, Zítka, Šimončič, Šejba, Pirkl, Knytl

Sestava SLOVAN: Vlach, Galuška, Pokorný, Hradil, Bednařík, Kovařík, Pěcha, Faltus, Langr, Řehulka, Fibrich, Prokop, Schneider, Muselík, Čikl, Aulehla,Pavlovský